Kalendar natjecanja HKBS-a za 2015. godinu

vidi slike s natjecana

Datum

Mjesto

 Vrsta i naziv natjecanja

Discipline i uzrast

Subota 17. I.

Connegliano, Italija

MT

„Golden Glove „

PF, LC, GF               C - Class

31. I. – 01.II.

Atena, Grčka

MT

„Athens Challenge“

PF, LC, KL, GF, LK       B-Class

06. -  08.  II.

Karlovac ( Cicvara)

EK

European Cup

PF, LC, KL, FC, LK B-Class

„Karlovac Open „

Subota, 14. II.

Varaždin, ( Mladenović )

 

Trenerski i sudački Seminar,

Skupština HKBS

Subota, 21. II.

Opatija

PT

OFC New Generation 1

LK- J,S

 21. - 22. II.

 B.Bistrica , Slovačka

MT

„Slovakia Open“

PF, LC, KL, FC          C-Class

Subota 28.II.

Sarajevo, BiH

MT

„Ilidža Open“

PF, LC, KL,FC, LK, K-1

05. – 08. III.

Dublin, Irska

SK

WC „ Irish Open“

PF, GF, LC, FC              A-Class

Subota 07..III.

Zabok, ( Kar )

OK

„Kup Grada Zaboka“

PF, LC, KL 

Subota , 14.II.

Plitvice, (Begović)

OK

OK „Josip Jović“

PF, LC, KL- Otkazano

13 -15. III.

Beograd, Srbija

EK

European Cup

K-1,  K-L B-Class 

„Serbia Open“

20.-21. III.

Ebern

MT

„German Open“

PF,LC

Subota 21.III.

Slunj, ( Bosanac )

HP

HRVATSKO PRVENSTVO

K-1 - J, S /PF – Ks, S /  LC - J

Subota 28. III.

Budva, Crna Gora

MT

„Budva Open“

PF, LC, KL, FC, LK

Nedjelja29. III.

Milan, Italia

MT

„Point fighting Cup“

PFC-Class

Subota  04. IV.

Bihać, BiH

MT

„ BiH Open“

PF, LC, KL, FC             C-Class

Subota, 11.IV

Poreč, ( Komšić )

HP

HRVATSKO PRVENSTVO

LK-J,S /LC – Ks

Nedjelja, 19.IV.

Kostrena, ( Deša )

HP

HRVATSKO PRVENSTVO

PF– Km, J /  LC- S / KL – Ks, J

24. – 26. IV

Innsbruck, Austrija

SK

WC   „ Austrian Classic“

GF,PF, LC, FC, K-1A- Class

02.-03. V.

Kalsdorf, Austrija

MT

„ KBH Masters „

 PF, LC                       C-Class

Subota 09. V.

Pula, ( Oliva )

MT

„Alpe Adria Open“

PF, LC, KL                 C-Class

08-10.V.

Rogla, (Barada)

K

„Barada Camp“

PF,LC,KL,FC

Subota 16.V.

Slavonski Brod, (Đaković)

OK

„Brod Open“

PF,LC,KL, LK, K-1

 Subota 16.V.

Mače, ( Meštrović)

OK

Memorijalni turnir„ Ivica Gršić“

PF, LC, KL

15.-16. V.

Amstelveen, Nizozemska

MT

„Yokoso Dutch Open“

PF, LC, KLB-Class

22.-24. V.

Szeged, Mađarska

SK

WC„Szeged“

PF, LC, KL, FC, LKA-Class

Subota  23.V.

Mattersburg

MT

„ ASVO“Junior Challenge

PF, LC

Subota23.V.

Polača, (Mikulić)

OK

„ Kup Polače „

PF, LC, KL

Nedjelja,  31. V.

Split, ( Žaja)

HP

HRVATSKO PRVENSTVO

FC- J, S /KL - S

      Nedjelja, 31.V.

Zagreb, ZGKBS

OK

„ Prvenstvo Grada Zagreba “

PF,LC,KL, FC, K-1

05. - 07. VI.

Riminni, Italija

SK

WC„Bestfighter“

PF, GF, LC          A-Class

Subota, 06. VI.

Opatija, ( Kranjčec)

PT

OFC New Generation 2

LK- J,S

13. / 14. VI.

Tešanj, BiH

MT

„Balkan Open“

PF, LC, KL, FC, LK, K-1C -Class

Subota, 20.VI.

Benkovac, ( Pavičić )

OK

„ Kup grada Benkovca“

PF, LC, KL

25. – 29.  VI.

Niš, Srbija

BP

Balkansko Prvenstvo

LK, K-1, KL

03.–13.VII

Skradin(Cro Combat Centar)

P

„ Kamp Prvaka“ –                          pripreme za EP i SP 2015.

PF, LC, KL, FC

     01.-09. VIII.

Czsongrad, Mađarska

P

Kiraly Summer Camp

PF

22.- 30.VIII.

San Sebastian, Španjolska

EC

WAKO 

All disciplines K, J        A-Class

Europsko Prvenstvo

 26./ 27.  IX.

Beveren-Wass, Belgija

MT

„Flanders international cup“

PF, LC, KL                   B-Class

Subota, 03.X.

Oslo, Norveška

MT

Skandinavian Open

PF, LC, KL, FC, K-1  C-Class

    Subota,  03.X.

Topusko, ( Cicvara )

OK

„Topusko Open“

PF, LC, KL

 Subota, 10.X.

Budimpešta, Mađarska

MT

„ Tokol Kup „

PF, LC, KL, FC

 10. - 11.X.

Bristol, GB

MT

„Bristol Open“

PF, LC                             

 Subota, 17.X.

Slunj, ( Bosanac )

OK

„ Slunj Open “

PF, LC, KL

21. – 30. X.

Beograd, Srbija

WC

WAKO 

LK, K-1, KL - S A-Class

Svjetsko Prvenstvo

24. / 25. X.

Prag, Češka

MT

„ Czech Open “

PF, LC, KL, FC         C-Class

Subota, 31.. X.

Kutina, ( Cerovec )

MT

17. „ Kutina Open “

PF, LC, KL, FC, LK     C-Class  

 Subota,  07. XI.

Zagorje ob Savi, Slo

MT

32. „Slovenia Open“

PF, LC, KL                   C-Class

21. – 29. XI.

Dublin, Irska

WC

WAKO 

PF, GF, LC, FC – S  A-Class

Svjetsko Prvenstvo

Subota, 05. XII.

Split, ( Mijić )

HP

HRVATSKO PRVENSTVO

GF – svi uzrasti

Nedjelja, 06. XII.

Karlovac

 

Izborna Skupština

 

HKBS-a

  12 / 13. XII.

Zagreb ( ZGKBS)

MT

„Croatia Open“

PF, LC, FC, LK             B-Class


KAZALO SKRAĆENICA:

PF - point fighting
SC - semi contact
LC - light contact
KL - kick light
FC - full contact
LK - low kick,
K1 - k1 Rules
K-R - K1 Style
GF - glazbene forme
AKB - aero kickboxing

AKB   - aero kickboxing

HP - Hrvatsko prvenstvo
SP - Svjetsko prvenstvo
EP - Europsko prvenstvo
SK - Svjetski kup
BP - Balkansko prvenstvo
MSR - medunarodni susret reprezentacija
MT - medunarodni turnir
OK - otvoreni kup
PT - pozivni turnir

Dobne skupine u 2015. godini: 

D= djeca ( rođeni;23.08.2005. i mlađi)

Km = kadeti mlađi (rođeni; 23.08.2002. - 22.08.2005. )

Ks = kadeti stariji (rođeni: 23.08.1999.-22.08.2002.)

J = juniori (rođeni: 23.08.1996. i mlađi)

S = seniori (rođeni: 22.08.1996. i stariji)

  

Kalendar je verificiran od strane Hrvatskog Kickboxing saveza. sastavio: Upravni odbor

beograd



 

Trening, informacije i upisi:

tel. 099 296 2702 Karla (14-16h), Tajnistvo 099/322-3489,

e-mail: info@ninja-zabok.com

www.kickboxing-zabok.com

DONATORI: CROATIA OSIGURANJE - filijala Zabok, ZAGORKA -Bedekovcina, TRGOCENTAR - Zabok, SZ ZABOK, PC-AUTOMATI - Zabok.

18.04.2012.

 

ODLIČAN NASTUP ČLANOVA KICKBOXING KLUBA ZABOK NINJA ZABOK
 NAMEMORIJALNOM CUP-u «JOSIP JOVIĆ» u SLUNJU

Dana 14.4.2012. godine održan je tradicionalni memorijalni kickboxing cup u čast poginulog prvog hrvatskog redarstvenika «Josipa Jovića» u organizaciji kickboxing kluba Skorpion iz Zagreba i HKBS-a.

Na takmičenju se okupilo 207 natjecatelja iz 26 klubova.

Iz Zagorja su nastupali klubovi KBK Ninja Zabok, KBK Zmaj Bedekovčina, KBK Hrvatski Vuk iz Velikog Trgovišća i KBK Hrvatski Vuk iz Mača.

DONATORI: CROATIA OSIGURANJE - filijala Zabok, ZAGORKA -Bedekovcina, TRGOCENTAR - Zabok, SZ ZABOK, PC-AUTOMATI - Zabok.